150116
Audiobook
CD
In basket
Tajemnice Bostonu / Elizabeth Camden ; przekład: Martyna Żurawska. - [Piaseczno] : Storybox.pl ; [Rzeszów] : Wydawnictwo Dreams, [2024]. - 1 CD (13 godz. 51 min) : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm.
Artystyczny talent Stelli West uczynił z niej czołową postać londyńskiej bohemy. Kiedy jednak jej ukochana siostra ginie w tajemniczych okolicznościach, kobieta rzuca wszystko i udaje się do Bostonu. Z determinacją walczy o przerwanie zaklętego kręgu milczenia wokół śmierci Gwendolyn. Gdy spotyka Romulusa White’a, wydawcę posiadającego liczne znajomości wśród miejscowych oficjeli, szybko uświadamia sobie, że mógłby on okazać się ważnym sprzymierzeńcem w jej prywatnym śledztwie. Wcześniej Romulus przez lata przekonywał Stellę, aby zgodziła się pracować dla jego czasopisma. Tworzone przez nią ilustracje mają mu zapewnić szczyty rynkowej popularności. Mężczyzna nie cofnie się zatem przed niczym, byle tylko ściągnąć Stellę do redakcji. Między bohaterami dość szybko zaczyna iskrzyć, co zresztą niepokoi samego Romulusa – obawia się, że atrakcyjność Stelli może zagrozić jego wywalczonej z trudem niezależności. Widzi w kobiecie pokrewną duszę, zarazem jednak zadaje sobie pytanie, czy warto udzielać jej pomocy w rozwikłaniu zagadki śmierci siostry, jeśli wiązałoby się to z ryzykiem utraty dorobku całego życia?
Availability:
Wypożyczalnia Multimediów
There are copies available to loan: sygn. A82-II (1 egz.)
Notes:
Tytuł oryginału: From this moment, 2016
General note
W copyright odmienna nazwa autora: Dorothy Mays.
Miejsca wydania na podstawie serwisu e-ISBN. Rok wydania na podstawie strony internetowej audiobook.pl. W copyright rok 2016. Na CD także nazwa właściciela imprintu: Heraclon International Sp. z o.o.
Participant or performer note
Czyta: Donata Cieślik.
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again